نرم افزار مدیریت فرایند آموزش

پیاده سازی نظام های آموزش و شایستگی کارکنان، در هر اندازه و با هر فرایندی، مستلزم وجود ابزاری فرایندگرا می باشد. نرم افزار مدیریت فرایند آموزش ایده با الهام از استاندارد بین المللی ایزو ۱۰۰۱۵:۲۰۱۹ گامی نو در جهت پیاده سازی مکانیزم‌های شکوفایی شایستگی، توسعه فردی، طراحی فرصت های یادگیری، ارزیابی های آموزش محور و بهبود مستمر افراد، تیم‌ها و سازمان، ایجاد کرده است.

سامانه فراگیر آموزش

ایجاد ارتباط پویا بین کارکنان سازمان در هر سطحی و با هر شغلی و سهیم نمودن آنها در فرایند های آموزش، نیاز به ابزاری پویا، ساده و موثر دارد. با سامانه فراگیر آموزش کارکنان قادر هستند علاوه بر مشاهده استاندارد های آموزش و درصد پیشرفت، مشاهده برنامه ها فردی، مشاهده نیازهای آموزشی، مشاهده سوابق و عملکرد آموزشی، در فرایندهای نیازسنجی، ارزشیابی اثربخشی و فراخوان همکاری، شرکت کرده و همچنین از طیف متنوع و گسترده ابزارهای تکمیلی نظیر کتابخانه الکترونیکی بهره مند شوند.

سامانه یادگیری الکترونیکی

ماژول یادگیری الکترونیکی ابزاری جهت پیاده سازی نظام یادگیری در سازمان ها می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توان علاوه بر پیاده سازی انواع محتوا و منابع یادگیری، محیطی خلاق و پویا را برای رشد در مسیر یادگیری کارکنان به وجود آورد. قابلیت ایجاد محیطی تلفیقی از یادگیری بر اساس محتوا و منابع، ارتباط افراد برای اشتراک محتوا و ارایه پروژه های عملی بدون محدودیت و ابزار وابسته، از ویژگی های بارز این ماژول می باشد.

سامانه آزمون الکترونیکی

ماژول آزمون الکترونیکی این قابلیت را به مجموعه ها می دهد تا بتوانند آزمون های غیرحضوری را به صورت آنلاین و بدون کمترین هزینه و چالش طراحی و اجرا کنند. قابلیت طراحی آزمون های الکترونیکی با انواع سوالات یک پاسخ صحیح، چند پاسخ صحیح، جای خالی و تشریحی را فراهم می آورد. ایجاد روایی و اصالت آزمون با ابزارهای تحلیل سوالات و همچنین کنترل فراگیران در هنگام آزمون با روش های تغییر و جابجایی سوالات و عکس برداری حین آزمون از قابلیت های این ماژول می باشد.

اپلیکیشن موبایل

امروزه با پیشرفت تکنولوژی یادگیری نیز آسان تر از قبل شده است سیستم های یادگیری الکترونیکی در چند سال گذشته نه تنها در حفظ منابعی مانند زمان، کاغذ و هزینه به ما کمک کردند بلکه با توجه به کیفیت بهتر و در دسترس بودن، طرفداران زیادی پیدا کرده اند. دسترسی آسان و همیشگی باعث شده این نوع آموزش برای همه ی فراگیران جذاب باشد همچنین به دلیل سهولت در حمل و همراهی دایمی، زمان های بیشتری برای دسترسی فراهم می آورد. علاوه بر پیاده سازی ماژول های یادگیری و آزمون الکترونیکی، ماژول های فراگیر آموزش، جلسات آنلاین، مدیریت عملکرد و پرتال نیز قابلیت بهره برداری در این اپلیکیشن را دارند.

ماژول جلسات آنلاین

نرم افزار جلسه آنلاین و کلاس مجازی، به سازمان این امکان را می دهد تا در محیط وب (اینترنت یا اینترانت)، جلسه آنلاین تشکیل دهد. یکی از قدرتمند ترین این پلتفرم ها Adobe Connect است. این نرم افزار یک سیستم ارتباط تحت وب بسیار قدرتمند می باشد که به ما توانایی ارائه مطالب و برقراری جلسات اداری، تجاری و آموزشی را می دهد تا بتوانیم جلسات و یا دوره های آموزشی خود را در بستر اینترنت و از راه دور با قابلیت های تعاملی برگزار نماییم.

سامانه مدیریت عملکرد

ماژول مدیریت عملکرد با قابلیت اتصال به نظام مدیریت آموزش و شایستگی، قابلیت طراحی مدل ارزیابی عملکرد کارکنان بر اساس تخصیص شاخص ها و محاسبات عددی را فراهم می آورد. ارزیابی شایستگی را با روش مورد نظر سازمان می سنجد، داده های سنجش شده را بابت تعیین گپ های دانشی و مهارتی به نرم افزار آموزش انتقال می دهد و می تواند ارزیابی واحد های سازمان را انجام دهد و در نهایت برنامه جبران خدمت و بازخورد را برای انسجام نظام بهبود کارکنان فراهم آورد.

پرتال مراکز آموزشی

این ابزار به موسسات و مراکز آموزشی کمک کرده تا با در اختیار گذاشتن آن به فراگیران آزاد و نمایندگان شرکت های مشتری بتوانند فرایند های عضوگیری، مشاهده تقویم، ثبت نام در برنامه های آموزشی، مدیریت مالی برنامه های آموزشی، ارزیابی آموزش ها و مدیریت فرایند های آموزش به بیرون را انجام دهند. پشتیبانی از استاندارد های ارایه خدمات در مراکز آموزشی، از قابلیت های این ماژول می باشد.