گواهی امنیت

گواهی افتا

_

درباره ایده

شرکت توسعه علوم راهبردی ایده به عنوان نخستین و تنها شرکت دانش بنیان در حوزه آموزش و یادگیری سازمانی با همکاری گروهی از متخصصین فناوری اطلاعات و مشاورین برجسته آموزش سازمانی دو دهه از شروع فعالیت خود را پشت سر گذاشته است و با رعایت اصول مشتری مداری، ارتقاء مداوم کیفیت فنی محصولات و کنترل دقیق رشد مجموعه بر اساس وضعیت بازار، توانسته به شرکتی شاخص در امر طراحی و تولید نرم افزار های یکپارچه منابع انسانی و آموزش مبدل شود. این شرکت همراه کوشش نموده تا با اتکا به دانش روز و متخصصین جوان در امر چالاکی نظام آموزش و یادگیری سازمانی بکوشد و آنچه سبب موفقیت این مجموعه در طول این سال ها شده است، ارتباط مستقیم و تنگاتنگ شرکت با مشتریان، رعایت حقوق مصرف کنندگان و نگاه خدمتی به مجموعه آموزش و یادگیری سازمان ها بوده است. پیاده سازی دقیق و موفق پروژه نظام های استاندارد آموزش همانند ۲۰۱۹-۱۰۰۱۵ISO و همچنین مدل جهانی ۳۴۰۰۰ توسط نرم افزار های تولیدی این شرکت در سازمان ها ، خود دلیل محکمی برای این ادعا می باشد. فهم درست فرایند های آموزش و یادگیری و طراحی محصولات مناسب برای پیاده سازی نظام های استاندارد باعث شد تا محصولات این شرکت در تمامی راه کار های سازمان های کوچک و بزرگ، صنعتی و خدماتی به ساده ترین شکل قابل بهره برداری باشد.

_

خط مشی شرکت

شرکت توسعه علوم راهبردی ایده با تکیه بر دانش و توانمندی کارشناسان و متخصصین خود و با شناخت کامل نیازمندیهای جامعه صنعتی و سازمانی کشور در عرصه رشد و توسعه همه جانبه سرمایه های انسانی سازمانهای دولتی و غیر دولتی فعالیت می نماید و خــط مشی خود را به شرح ذیل اعلام می دارد : منابع انسانی

 • ارائه خدمات آموزشی ، پژوهشی و مشاوره ای در حوزه توسعه منابع انسانی با بالاترین کیفیت
 • حصول اطمینان از کسب رضایتمندی مشتریان
 • ارتقاء بهره وری سیستم کاری و توسعه توانمندی شرکت
 • مطالعه و بررسی نیازهای آتی سازمانی کشور جهت تامین بهنگام آن
 • ایجاد تصویری مثبت از عملکرد شرکت در ذهن ذینفعان و جامعه
_

چشم انداز شرکت

رشد و توسعه اقتصادی، رقابت، کار آفرینی، اشتغال زایی پایدار وهدفمند، استقرار و توسعه عدالت اجتماعی، حضور گسترده و فعال در بازارهای جهانی و بین المللی، فقرزدایی و افزایش امید به زندگی، شادی آفرینی ملی و سایر آرمان های اجتماعی و اقتصادی از باید های ملحوظ سند چشم انداز ۱۴۰۴ کشور می باشد. اهدافی که تحقق آن تنها به اجرای کامل سند چشم انداز وابسته است. مسلماً تحقق هر برنامه ای قبل از هر چیز نیازمند بستر سازی برای مجریان آن است، امری که در قالب آموزش های موثر و هدفمند متجلی می گردد. نقش شایسته آموزش و تاثیر آن در تحقق اهداف چشم انداز از جمله ارکان غیر قابل انکار است که عدم توجه به آن می تواند پیامدهای غیر قابل جبرانی به همراه داشته باشد. به بیان دیگرحرکت در سمت و سوی اهداف عالی چشم انداز تنها در صورتی اثر بخش خواهد بود که با رویکردهای نوین و مرتبط آموزشی همراه باشد. شرکت توسعه علوم راهبردی ایده ، در افق فکری خود آمــوزش را راه گشا و محرک اصلی تحقق اهداف آرمانی سند چشم انداز کشور دانسته و سرآمدی در عرصه آموزش و توسعه منابع انسانی را در راستای دستیابی به اهداف والای سند چشم انداز بعنوان یک اصل بر خود واجب می داند .

_

ماموریت

رشد و ارتقاء سطح دانش و آگاهی سرمایه های انسانی سازمانهای دولتی و غیر دولتی با طرح ریزی و ارائه بالاترین سطح خدمات آموزشی شناسایی و مکانیزاسیون فرایند آموزش سازمانها و صنایع ، از یک سو با رویکرد تفکر سیستمی بر این فرایند و تعامل بین زیر سیستم های آموزش کارکنان و از سویی با طراحی و اجرای این سیستم ها در حوزه فناوری اطلاعات و دیجیتالی کردن آنها ، یکی‌ از مهمترین‌ اهداف‌ در شرکت‌ ایده می‌باشد .

_

ارزش های کلیدی

 • رضایت حضرت حق
 • صداقت حرفه ای
 • رعایت اصول اخلاقی
 • مشتری مداری
_

توانمندی های تخصصی

  • تحلیل ، طراحی ، پیاده سازی و توسعه نرم افزارهای مدیریت آموزش
  • تولید و اجرای دوره های آموزش الکترونیکی
  • برگزاری آزمون های الکترونیکی
  • مشاوره اجرا و نظارت بر طرح ها و پروژه های آموزشی
  • مشاوره در زمینه استقرار استاندارد آموزش ISO 10015
  • اجرا و نظارت بر فرایند برون سپاری دوره های آموزشی
_

جوایز

درباره ایده - لوح تقدیر ایده در کنفرانس مدیران آموزش
جایزه ایده در دومین کنفرانس بین المللی آموزش
لوح تقدیر ایده در کنفرانس ملی آموزش و توسعه منابع انسانی
لوح تقدیر محتوای الکترونیک با طعم مهارت
کنفرانس مدیران آموزش
کنفرانس مدیران آموزش
_

تقدیرنامه ها

تقدیرنامه اولین همایش مدیران آموزش سازمان های تولیدی و خدماتی
همایش مدیران آموزش
تقدیرنامه دومین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی
کسب رتبه اول در اولین جشنواره محتوای الکترونیکی با طعم مهارت
تقدیرنامه چهارمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی