_

آموزش متقاضیان استخدام در ایده

همکار آینده ; سلام

ایـــده ، مجموعه ای در حال توسعه با فرصتهای فراوان است. در ایـــده ، مدیران و همکاران با تعامل و همدلی در محیطی تیم محور و نتیجه گرا برای پیشبرد موثر اهداف مشترک تلاش میکنند. هدف ما ارائه بهترین محصولات و خدمات به مشتریان در حوزه تخصصی مدیریت آموزش و یادگیری است. اگر فردی خلاق ، متعهد و با پشتکار هستید ، یکی از فرصتهای شغلی ایده می تواند متعلق به شما باشد. پیوستن به ایـــده نویدبخش آغاز مسیری است که در آن متناسب با پتانسیل و توانمندی خود پیشرفت خواهید نمود. در این راستا برای استخدام در ایـــده لازم است پس از شرکت در اولین جلسه مصاحبه حضوری ، گام های زیر را طی نمایید :

گام ۱- مطالعه سند آشنایی با کسب و کار

گام ۲- مشاهده فیلمهای آموزشی سامانه آزمون الکترونیکی

گام ۳- کار با نرم افزار به صورت آنلاین جهت مرور مطالب و تسلط به بخشهای اصلی

گام ۴- شرکت در آزمون نظری جهت ارزیابی مطالبی که فراگرفته اید ( در صورت نظر مدیر واحد )

گام ۵- شرکت در مصاحبه تخصصی و رفتارشناسی جهت ارزیابی شایستگی های شما توسط کمیته جذب

در جلسه مصاحبه تخصصی پیش رو انتظار است در نقش کارشناس ایده به معرفی شرکت و پرزنت سامانه آزمون بپردازید و با تسلط بر محتوای ارایه شده به سوالات ارزیابان محترم شرکت پاسخ دهید. همچنین ممکن است ارزیابی مختصری در خصوص توانایی شما برای کاربری نرم افزار Microsoft Word نیز انجام شود.

توجه فرمایید که این دوره آموزشی به صورت کلی و کاربردی بوده و لذا مطالعه یا مرور مطالب طوری پیش بینی شده است که از شما زمانی گرفته نمیشود و احتمال پذیرش شما در مصاحبه تخصصی را به شدت افزایش می دهد.

گام اول – مطالعه سند شناخت کسب و کار ایده

قبل از مشاهده فیلمهای آموزش کاربری ، با موضوع محصولات ایده آشنا شوید.

گام دوم – مشاهده فیلم های آموزشی ایده

فیلمها را به ترتیبی که در این صفحه قرار داده شده است مشاهده نمایید. دیدن این مجموعه فیلمها به شما کمک می‌کند تا جزییات بیشتری، در خصوص بخشهای اصلی نرم افزار ایده فرا گیرید.

۱- معرفی سامانه یادگیری و آزمون الکترونیکی

۲- معارفه زیرسیستم آزمون

استخدام

۳- آموزش طراحی آزمون الکترونیکی

۴- پایش و بازبینی نتایج آزمون

استخدام

گام سوم – کار با نرم افزار ایده

 همزمان با مشاهده فیلمهای آموزشی، بصورت آنلاین و موقت میتوانید نرم افزار ایده را در یک محیط واقعی مورد بررسی قرار دهید.

برای استفاده از نرم افزار نام کاربری و رمزی که در جلسه مصاحبه اول در اختیار شما قرارگرفته شده بهره ببرید و در صورت فراموشی رمز با شماره ۴۹۱۱۲۰۰۰ تماس بگیرید.